पुरुष १०९ केजीमाथि सागरले क्लिन एन्ड जर्कमा १७१ केजी भार वहन गर्दै नयाँ राष्ट्रिय कीर्तिमान बनाएका हुन् ।
- लोकेशको शतकका बाबजुद नेपाल ‘ए’ पराजित
- आयरल्यान्ड ‘ए’विरुद्ध लोकेशको शतक
- भ्रष्टाचार गरेको भन्दै एन्फा महासचिवविरुद्ध छानविन गर्न माग
- विराट गोल्डकपमा आर्मी र एनआरटी भिड्दै
- आयरल्यान्ड ‘ए’ ले दियो नेपाल ‘ए’ लाई २२३ रनको लक्ष्य
- लुम्बिनीमा म्याराथन हुने
- कर्पोरेट सुपर सिक्सेस बैशाखमा हुने
- आयरल्यान्ड ‘ए’ विरुद्ध फिल्डिङ गर्दै नेपाल ‘ए’
- ओल्मो भित्र्याउने युनाइटेडको चाहना
- विराट गोल्डकपः आरटिएफसीको विजयी सुरुआत
अन्य
फाइनलमा ग्रिनफिल्डले बोधीसदनलाई ३१-१६ ले पराजित गर्यो ।
उनले ब्वाइज १२ वर्षमुनि एकल पुम्सेमा स्वर्ण पदक जितेका हुन् ।
रायनले च्याम्पियनसिपको अन्तिम दिन २०० मिटर ब्याकस्ट्रोकमा राष्ट्रिय कीर्तिमानसहित गुरुङले कांस्य पदक जितेका हुन् ।
सक्षम र आरभको जोडीले चीनका यु झिअ र झियुयान येको जोडीलाई ६-३ र ६-३ को सोझो सेटमा पराजित गरे ।
ग्रिनल्यान्ड सिनियर ब्वाइज, भ्याली पब्लिक सिनियर गर्ल्स र गोल्डेनपिक जुनियर ब्वाइजमा च्याम्पियन बन्न सफल भए ।
पिजीटीआइ क्वालिफाइङ स्कुलको अन्तिम दिन ४-अन्डर ६७ को स्कोर कार्ड बनाउँदै उनले ७२ होलको प्रतिस्पर्धामा १३-अन्डर २ सय ७१ को रवाफिलो स्कोर खडा गर्दै संयु...
उत्कृष्ट महिला खेलाडीको शीर्ष तीनमा दुई एथलेटिक्स र एक बास्केटबल खेलाडी छन् ।
शीर्ष तीनमा वक्सिङकी सुष्मा तामाङ, क्रिकेटका देव खनाल र एथलेटिक्सकी राममाया बुढा छन् ।
शीर्ष तीनमा क्रिकेटका जगत टमाटा, एथलेटिक्सका चन्द्र गुरुङ र बक्सिङका दीपक महर्जन छन् ।
उत्कृष्ट पुरुष खेलाडीको शीर्ष तीनमा दुई क्रिकेट र एक एथ्लेटिक्सका खेलाडी परेका छन् ।
नेपाली खेलकुदको सबैभन्दा प्रतिष्ठित र प्रतिक्षित स्पोर्टस अवार्डका लागि मञ्चले शुक्रबार वर्ष खेलाडी पुरुष, महिला, युवा र वर्ष प्रशिक्षका लागि अन्तिम त...
उनको व्यक्तित्व जत्ति नै हँसिलो भए पनि जब उनी खेलाडीका रूपमा भिड्न डोजोमा उत्रिन्छन्, उनी असाध्यै आक्रामक देखिन्छन् । नेपाली करातेका पछिल्लो पुस्ताका...
फेब्रुअरी १० देखि १५ सम्म हुने प्रतियोगतनाको ४४ केजीमा दिपाकुमारी खत्री, ५७ केजीमा पेमा याङजी शेर्पा र बन्दना कुलुङ तथा ६० केजीमा काशिराम महत र पेम्बा...
आयोजकका चारै टोली सेमिफाइनल पुगेकोमा एक टोली भने प्रतियोगिताबाट बाहिरियो । गर्ल्सको ‘बी’ टोली अगाडि बढ्न सकेन ।
उक्त जोडीले भारतका भ्रज गोहिल र समर्थ सहिताको जोडीलाई ६-३, ७-५ को सोझो सेटमा पराजित गर्यो।
भ्याली पब्लिक सिनियर ब्वाइज, सिनियर गर्ल्स र मिक्स जुनियरमा च्याम्पियन बनेको हो ।
सहप्रायोजनका लागि मञ्चका अध्यक्ष दुर्गानाथ सुवेदी (देवेन्द्र) र प्लाजा होटल्स ग्रुपका प्रबन्ध निर्देशक युवराज श्रेष्ठल सम्झौतापत्रमा हस्ताक्षर गरे ।
प्रतियोगिताको ब्वाइजमा वृजेश अर्याल, अद्रिन थापा र युभेनमान श्रेष्ठ तथा गर्ल्समा शिभाली गुरुङ, स्वस्तिका विष्ट र प्राज्ना मानन्धरले नेपालको चुनौती प्र...
सिनियर ब्वाइजमा भ्याली पब्लिकले एलआरआइलाई ४७-४० ले पराजित गर्यो । भ्याली पब्लिकका सुशान्त चौधरीले १४ अंक जोडे ।
उक्त जोडीले थाइल्यान्डका पेन चारुसोर्न र हङकङका सिन हाङ तामको जोडीलाई २-६, ६-१,१०-७ को सेटमा पराजित गर्यो।
सम्झौतापत्रमा महासंघका अध्यक्ष विनोद श्रेष्ठ, रग्बी संघका दीपक देवकोटा र आइएसएफका कार्यकारी सदस्य राजकुमार कार्कीले हस्ताक्षर गरे ।
गेटवेले सिनियर ब्वाइज, बिआइएसले सिनियर गर्ल्स र विद्या विकासले मिक्स जुनियरमा तेश्रो स्थान हासिल गरेका हुन् ।
राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप)का सदस्यसचिव टंकलाल घिसिङले आयोजकलाई धन्यवाद दिँदै नेपाल बिस्तारै खेल क्षेत्रमा प्रगति गर्दै गरेको मुलुक भएको र पर्यटन...
प्रतियोगिता माघ २५ देखि २७ गतेसम्म सातदोबाटोस्थित तेक्वान्दो एकेडेमी हलमा हुनेछ ।
भारतको खेलकुद बजेटमा आगामी जुलाई २६ देखि अगस्ट ११ सम्म पेरिसमा हुने ओलम्पिकलाई प्रमूख महत्व दिइएको छ ।
लिगको अन्तिम दिन सिनियर ब्वाइज र गर्ल्स तथा जुनियर ब्वाइजको क्वार्टरफाइनल समिकरण तयार भएको हो ।
सक्षम र आरभको जोडीले भारतका श्रृनिकेथ कानान् र अमेरिकाका कार्लोसलाई ७-५, ३-६, १०-५ को सेटमा पराजित गरे ।
लिगमा तीन विभागीय टोली त्रिभुवन आर्मी क्लब, नेपाल पुसिलस क्लब, एपिएफ क्लबतीनसहित गोर्खाली रग्बी क्लब काठमाडौंको सहभागिता रहने मंगलबार आयोजित पत्रकार...
भ्याली पब्लिक सिनियर ब्वाइज र गर्ल्स तथा मिक्स जुनियरमा फाइनल पुग्न सफल भयो ।
टियुले१८ स्वर्ण, आठ रजत र तीन कांस्य पदक जित्यो ।
मनोनयमनमा फुटबल र क्रिकेटका समान दुई तथा भलिब, एथलेटिक्स, पौडी र बक्सिङका लागि समान एक प्रशिक्षका परेका छन् ।
मनोयनमा क्रिकेट, फुटबल, बक्सिङसमान दुई तथा एथलेटिक्स र गल्फबाट समान एक खेलाडी मनोनयममा परेका छन् ।
वर्षका युवा खेलाडी मनोनयनमा राममाया बुढा (एथलेटिक्स), सुष्मा तामाङ (बक्सिङ), सुजाता तामाङ (फुटबल), युनेश बुढाथोकी (फुटबल), विजय बाटा (बक्सिङ), देव खना...
हिमरश्मिले भद्रकालीलाई २०-१५ तथा गोल्डेनपिकले एन्जल्स हार्टलाई ३४-२७ ले पराजित गरे ।
प्रणवले भारतका पन्शुल उबोभेजालाई ६-२,३-६,६-२ को सेटमा पराजित गरे ।
अक्षराले गेटवे एकेडेमीलाई १४-११ले पराजित गर्यो । अक्षराका विश्वराज तामाङले १० अंक जोडे ।
रेडियन्ट सिनियर ब्वाइज बास्केटबल र यु-१३ ब्वाइज फुटसलमा च्याम्पियन बन्यो ।
पहिलो दिन ६ स्वर्णका लागि प्रतिस्पर्धा भएकोमा बाँकी १ स्वर्ण सुदूरपश्चिम विश्वविद्यालयले हात पार्यो ।
गोष्ठीमा नेपालको आर्थिक, सांस्कृतिक र सामाजिक विकासको लागि खेल पर्यटनको सम्भाव्यतालाई उजागर गर्नमा केन्द्रित रहने र खेल पर्यटन तथा राष्ट्रिय विकासको...