हिलातर्फ समूह ‘ए’ बाट ललितपुर ‘ए’ र पोसिलो नेपाल तथा समूह ‘बी ’बाट आइआइएमएस र आइएसए नेपाल सेमिफाइनल पुगे ।
- धादिङ जिल्ला फुटबल रेफ्री संघको अध्यक्षमा बिडारी
- हारका बाबजुद एभरेष्ट सेमिफाइनलमा
- नटिङघम माथि प्रिमियर लिगको कारबाही
- आर्मीको पहिलो जित
- इस्लामाबाद च्याम्पियन
- पूर्व कप्तान नेरीको संन्यास
- मेसी अर्जेन्टिनाको टिम बाहिर
- आयरल्यान्डविरुद्ध अफगानिस्तानलाई शृंखला
- हसरंगाको संन्यास फिर्ता, आईपिएलको सुरुआती खेल गुमाउने
- धादिङ जिल्ला लिगः उपाधिका लागि भद्रकाली र धुनीवेशी भिड्ने
बास्केटबल
प्रतियोगिताको उद्घाटन राखेपका सदस्यसचिव टंकलाल घिसिङले निर्णायकलाई बल हस्तान्तरण गरी गरे ।
ली निङ नेपाल आधिकारिक पार्टनर रहेको प्रतियोगितामा ब्वाइजतर्फ ३२ र गर्ल्सतर्फ आठ टोलीको सहभागिता रहनेछ।
एपिएफले त्रिभुवन आर्मी क्लबलाई २९-२८ ले पराजित गर्यो ।
सोमबार सम्पन्न प्रतियोतिगामा काष्ठमण्डप ब्वाइज तथा नामी गर्ल्समा च्याम्पियन बने ।
लिग चरणमा नामी शीर्ष र बूढानीलकण्ठ दोस्रो हुँदै फाइनलमा पुगेका हुन् ।
फाइनलमा म्याग्दीको अन्नपूर्णले कास्कीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकालाई ७४-६६ ले पराजित गर्यो।
कास्कीको अन्नपूर्णले नागार्जुन नगरपालिकालाई ७६-४६ ले पराजित गर्यो ।
प्रतियोगितामा पाँच सामुदायीक विद्यालयको सहभागिता रहने आयोजकले जनाएको छ ।
कास्कीको अन्नपूर्णले बुटवल उपमहानगरपालिकालाई ६१-५२ ले पराजित गर्यो ।
प्यारागनले गुहेश्वरीलाई २७-१३ तथा मनास्लुले ज्ञानोदयलाई ११-९ ले पराजित गरे ।
ज्ञानोदयले बौद्ध चिल्ड्रेन हेभनलाई ९-८ ले पराजित गर्यो ।
भक्तपुरले तार्केश्वर नगरपालिकालाई ८८-७५ ले पराजित गर्यो ।
ग्रिनल्यान्ड सिनियर गर्ल्स, हिमरश्मि जुनियर ब्वाइज र विल्सन सिनियर ब्वाइजमा च्याम्पियन बने ।
ललितपुरले वीराटनगर महानगरपालिकालाई ७९-५८ ले पराजित गर्यो ।
क्वार्टरफाइनलमा चाँगबाग ‘ए’ र चेल्सी वर्ल्ड स्कुल तथा चाँगबाग ‘बी’ र रिब्स प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।
फेरिल्यान्डले आयोजक किङडम हिमालयनलाई २०-१८ ले पराजित गर्यो । फेरिल्यान्डकी कृति कटुवालले ११ अंक जोडिन् ।
बौद्धले काष्ठमण्डपलाई १८-८ ले पराजित गर्यो ।
कीर्तिपुर दाङको घोराही उपमहानगरपालिकालाई ९४-६८ ले पराजित गर्दै समूह ‘डी’ को विजेता बन्यो ।
भ्याली पब्लिकले ग्रिनल्यान्डलाई २४-१७ ले पराजित गर्यो ।
कीर्तिपुरले बुटवल उपमहानरपालिकालाई १००-७३ ले पराजित गर्यो ।
चाँदबाग ‘ए’ ले काष्ठमण्डपलाई १४-७ तथा चाँदबाग ‘बी’ ले बाल दीक्षा सदनलाई ८-६ ले पराजित गरे ।
फाइनलमा ग्रिनफिल्डले एडमार्कलाई १००-२३ को फराकिलो अन्तरले पराजित गर्यो ।
फेरिल्यान्डले १३-११ ले पराजित गर्यो ।
केसिसीएसले लक्ष्मी शिक्षा सदनलाई २५-१५ ले पराजित गर्यो ।
हिमरश्मिले जिनियस वर्ल्ड २०-८ तथा सेबले भद्रकालीलाई २३-७ ले पराजित गरे ।
ह्वाइट माउन्टेनले भद्रकालीलाई २१-१७ ले पराजित गर्यो । विजेताका डेनिश गुरुङले ६ अंक जोडे ।
एन्जल्स हार्टले किङडम हिमालयनलाई ३८-२८ ले पराजित गर्यो ।
किङडमले ग्रिनफिल्डलाई ४७-४४ ले पराजित गर्यो । किङडमका जिग्मे लामाले १४ अंक योगदान गरे ।
स्किब्सले पिपुल्स एकेडेमीलाई १५-१० ले पराजित गर्यो । स्किब्सको जितमा राहुल राना मगरले सात अंक योगदान गरे ।
फाइनलमा ग्रिनफिल्डले बोधीसदनलाई ३१-१६ ले पराजित गर्यो ।
ग्रिनल्यान्ड सिनियर ब्वाइज, भ्याली पब्लिक सिनियर गर्ल्स र गोल्डेनपिक जुनियर ब्वाइजमा च्याम्पियन बन्न सफल भए ।
आयोजकका चारै टोली सेमिफाइनल पुगेकोमा एक टोली भने प्रतियोगिताबाट बाहिरियो । गर्ल्सको ‘बी’ टोली अगाडि बढ्न सकेन ।
भ्याली पब्लिक सिनियर ब्वाइज, सिनियर गर्ल्स र मिक्स जुनियरमा च्याम्पियन बनेको हो ।
सिनियर ब्वाइजमा भ्याली पब्लिकले एलआरआइलाई ४७-४० ले पराजित गर्यो । भ्याली पब्लिकका सुशान्त चौधरीले १४ अंक जोडे ।
गेटवेले सिनियर ब्वाइज, बिआइएसले सिनियर गर्ल्स र विद्या विकासले मिक्स जुनियरमा तेश्रो स्थान हासिल गरेका हुन् ।
लिगको अन्तिम दिन सिनियर ब्वाइज र गर्ल्स तथा जुनियर ब्वाइजको क्वार्टरफाइनल समिकरण तयार भएको हो ।
भ्याली पब्लिक सिनियर ब्वाइज र गर्ल्स तथा मिक्स जुनियरमा फाइनल पुग्न सफल भयो ।
हिमरश्मिले भद्रकालीलाई २०-१५ तथा गोल्डेनपिकले एन्जल्स हार्टलाई ३४-२७ ले पराजित गरे ।
अक्षराले गेटवे एकेडेमीलाई १४-११ले पराजित गर्यो । अक्षराका विश्वराज तामाङले १० अंक जोडे ।